چاپ        ارسال به دوست

تغییرات مدیریتی در شرکت صنایع آذرآب اراک

بیرامی مدیرعامل آذرآب شد

مدیرعامل و اعضای جدید هیئت مدیره شرکت صنایع آذرآب اراک معرفی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین نشست هیئت مدیره شرکت صنایع آذرآب با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی به عنوان سهامدار عمده این مجموعه اعضای جدید هیئت مدیره آذرآب معرفی شدند.

در این نشست ابراهیم خوشگفتار و فرداد دلیری به عنوان اعضای جدیدهیئت مدیره، سید محمدباقر سبحانی به عنوان رئیس هییت مدیره و صمد بیرامی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنایع آذرآب اراک معارفه شدند.

به استناد اطلاعات موجود در سامانه ثبت شرکت ها مدیرعامل جدید آذرآب نایب رئیسی هیئت مدیره «شرکت تولیدی آلیاژ پودر البرز» و مدیرعاملی «تولیدی آلیاژ جوش آریا» را در کارنامه دارد.

پیش از این احمد گودرزی عضو هیئت مدیره و احمد قلعه بانی رییس هیئت مدیره آذرآب بودند، همچنین عیسی میرمحمودی از آبان ماه سال ۹۸ تاکنون سمت مدیرعاملی این واحد صنعتی عهده دار بود.

گفتنی است شرکت صنایع آذرآب اراک فعالیت خود را به‌طور رسمی از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد، این مجموعه که از ظرفیت فنی و تخصصی عظیمی برخوردار است یکی از بزرگ‌ترین، مجهزترین و پیشرفته‌ترین کارخانه‌های تولید انواع بویلرها و تجهیزات نفتی و گازی در کشور است و بسیاری از پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های بزرگ کشور و به‌طور کل پروژه‌های نفتی و گازی با تولیدات استراتژیک این شرکت در چرخه‌ی تولید قرارگرفته‌اند.


١٦:٥٦ - يکشنبه ١١ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣٦


امتیازدهی