چاپ        ارسال به دوست

نگاهی به عملکرد ماهانه پتروشی مارون

فروش پتروشیمی مارون با رشد ۱۸۶ درصدی مواجه شد

اقتصادآنلاین - هانا پاکمند؛ شرکت پتروشیمی مارون در اردیبهشت ماه بیش از ۱۵۸هزار تن از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به ماه گذشته حدود چهار درصد کاهش یافته و اما در مقایسه با اردیبهشت ماه ۹۹، سه درصد افزایش یافته است.

 از بین محصولات «مارون»، مقدار فروش اتیلن در اردیبهشت ماه به بیش از ۴۶هزار و ۴۰۰تن رسید و حدود ۳۰درصد از فروش شرکت پتروشیمی مارون را به خود اختصاص داد.

تبلیغ
 

 

 با این مقدار از فروش، شرکت پتروشیمی مارون در اردیبهشت ماه دو هزار و ۹۱۰میلیارد تومان درآمد کسب کرد. با وجود اینکه این مبلغ نسبت به فروردین ماه سال جاری، بیش از یک درصد کاهش یافته اما در مقایسه با اردیبهشت ماه سال گذشته بیش از ۱۸۷درصد افزایش پیدا کرده است.

«مارون» در اردیبهشت ماه ، حدود ۱۵۴هزار تن « +C۲» تولید کرد که این مقدار نسبت به فروردین ماه سال جاری، حدود ۱۱درصد کاهش یافته اما در مقایسه با اردیبهشت ماه سال گذشته ۶درصد افزایش پیدا کرده است.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

پربیننده ترین بورس تنها بازار منفی هفته اول خرداد / بیشترین بازدهی برای خریداران سکه نقشه بورس (۸خرداد) / رشد ۱۷هزار واحدی شاخص کل نمای پایانی بورس ( ۸خرداد۱۴۰۰) / شاخص کل با رشد ۳۰هزار واحدی به معاملات پایان داد بیشترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بورس (۸خرداد) / بالاخره حقیقی ها روی خوش به بازار نشان دادند سنگین ترین صف های خرید و فروش / افزایش دلگرم کننده تقاضا در بازار


١٤:١٦ - چهارشنبه ٨ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٦    /    تعداد نمایش : ١١٤٧


امتیازدهی